Ayakkabıda Rahatlık Arayanlara Tavsiyeler


Ayak sağlığımızın ne kadar önemli olduğunu herkes az çok biliyordur. Vücut dengemizi sağlayan ayaklarımıza gerekli önem verilmezse, bu durum sağlığımız için ciddi sorunlar yaratabilir. Bu nedenle nerede hangi ayakkabıyı giymemiz gerektiği konusunda hassas davranmak gerekir. Özellikle tüm gün ayakta kalanlar için kritik bir konu olan ayakkabı seçimi için sizlere bazı önerilerde bulunmak istedik..

Bu alanda artık kalitesini kanıtlamış markaları tercih etmek, ayak sağlığımızı korumak için önemli bir adım olabilir. New Balance, Skechers ve Adidas markalarının ürünleri oldukça tercih edilen ve rahatlığı ile gündeme gelen ürünlerdir.

New Balance 574

Retro tarza göre üretilmiş olan New Balance 574 serisi ayakların kolay nefes almasını sağlar. Üstün havalandırma özelliklerine sahip hafif yapısı ile şık bir dizayna sahiptir. Orta kısmında bulunan yumuşak EVA tamponlu ENCAP teknolojisi sayesinde, ayaklarınız oldukça rahat eder. ENCAP® orta taban teknolojisi destek ve maksimum dayanıklılık sağlar. Kauçuk taban, esnek bir yapıya sahiptir. Tüm bu özellikleriyle New Balance 574 serisi, ayakkabıda rahatlık arayanlar için öncelikli bir tercih olabilir.

New Balance 574 modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Skechers Flex Appeal 2.0

Skechers, koşu ve yürüyüş ayakkabısı konusunda dünyaca ünlü markalardan biridir. Hem kendine özgü tasarımı hem de teknolojileri ile koşu ve yürüyüş ayakkabılarında yeni bir çığır açmıştır diyebiliriz. Skechers Flex Appeal serisinde en önemli nokta Memory Foam özellikli tabanlarıdır. Bu yastıklı tabanlar ayaklarınızın yapısına göre şekil alarak, size özel bir kalıp oluşturur.

Oldukça hafif olan bu ayakkabılar hava alan bir yapıya sahip olduğundan, ayaklarınız bu ayakkabılar sayesinde nefes alır.Birçok farklı renk ve modeli bulunan bu serideki ayakkabılar rahatlığa önem verenler için önemli bir tercihtir.

Skechers modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hummel Terrafly

Hummel’ın sevilen modellerinden biri olan Terrafly serisi oldukça hafif ve rahattır. Nefes alabilen yapısı sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur.Aerotech tabanı, ayakkabıya esneklik sağlar.  Özellikler gün boyu ayakta kalan ve spor giyinme şansı olanlar için iyi bir tercih olabilir. Ayrıca birçok farklı renk seçeneğine sahip olan bu seride zevkinize uygun olan bir ayakkabıyı mutlaka bulursunuz.Hummel, uzun zamandır ayakkabı üretimi yapan köklü bir marka olduğundan, ayakkabıda rahatlık arayanlar için uygun bir tercih olabilir.

Hummel Terrafly Modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Adidas Mana Zero

Adidas, şıklık ve konfor kavramlarını bir arada barındıran ürünleriyle her zaman dikkat çeken ve iddiasını koruyan bir markadır. Adidas Mana Zero serisi de bu açıdan beklentileri karşılayan bir seridir.

Özel bir tasarıma sahip olmakla birlikte uzun süreli kullanıma uygun, esnek yapıda olan Adidas Mana Zero’lar, ayakkabıdan beklentisi rahatlık olanlar için uygun bir seçimdir.

Hem nefes alan yapıda bir üst yüzeye, hem de her koşula uygun bir tabana sahip olduğundan bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Adidas Mana Zero modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Nasıl Buldun?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Komik Komik
0
Komik
Aşık Aşık
0
Aşık
Havalı Havalı
0
Havalı
WTF WTF
0
WTF

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayakkabıda Rahatlık Arayanlara Tavsiyeler

Giriş

Parolayı Sıfırla

Geri dön
Giriş
Format Seçin
Kişisel Test
Genel Test
Anket
Hikaye
Liste
Açılır Liste
Yeniden Sıralanabilir Liste
Gif
Video
Ses Dosyası
Görsel