Black Friday Kampanyasına Çok Az Kaldı!


Geri sayım başladı..

Ülkemizde “Kara Cuma” olarak bilinen, dünyaca ünlü Black Friday kampanyalarını şimdiye kadar birçoğumuz az çok duymuşuzdur. Dünyada Noel alışverişlerinin başlangıç günü olarak kabul edilen Kara Cuma, ülkemizde de ses getiren kampanyalarla tüketicilerin indirimli alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

Yıllardır süregelen alışveriş çılgınlığının temeli, şükran günü sonrası yapılan alışverişlerin olumsuz olaylarla sonuçlanmasına dayanmaktadır. Bu çılgınlığa kapılıp trafik kazaları yapan ve hatta birbirlerini ezen insanlar sebebiyle yıllar önce bu güne “Kara Cuma” denilmiştir.

Satıcılar için oldukça sevilen bir gün olan Kara Cuma, gitgide dünyaya yayılarak birçok ülkede alışveriş günü olarak kabul edilmiştir. Black Friday boyunca şirketler milyonlarca Euro ciro yaparak günlük rekorlarını kırmışlardır.

Türkiye’de birçok alışveriş sitesi Black Friday Kampanyası düzenleyerek, ürünlerini yüksek indirimlere satışa sunmaktadır. Bu yıl da 24 Kasım günü, Black Friday günü olarak kabul edilmektedir.

Şimdi eğer hazırsanız size Sporthink’ten Black Friday Kampanyası sürprizini açıklayalım.

Sporthink, bazı dönemlerde düzenlediği kampanyalarda sizler için indirimli ürünler sunarak, yeni sezon ürünleri de uygun fiyatlarla almanızı sağlıyor.40’tan fazla dünyaca ünlü markayı barındıran Sporthink.com.tr’de istediğiniz markaların ürünlerini Black Friday’e özel olarak indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kışın tercih edilen kaban ve montlar, bot ve ayakkabılar gibi aklınıza gelebilecek onlarca üründe gerçekleşecek olan Kara Cuma’da hem sizler için hem de çocuklarınız için ürünler mevcut.

24-25-26 Kasım tarihlerinde geçerli olacak Sporthink Black Friday Kampanyası‘nda, Jack and Jones, Hummel, Only, Lumberjack gibi onlarca markanın tüm yeni sezon ürünlerine %30 indirimle sahip olmak, karlı bir alışveriş gerçekleştirmek istiyorsanız Sporthink.com.tr’yi ziyaret edin!

Keyifli alışverişler!


Beğendiniz Mi? Bu İçeriği Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz!

11 PAYLAŞIM
312
11 PAYLAŞIM, 312 points

Yazıyı Nasıl Buldun?

Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Komik Komik
0
Komik
Aşık Aşık
0
Aşık
Havalı Havalı
0
Havalı
WTF WTF
0
WTF

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Black Friday Kampanyasına Çok Az Kaldı!

Giriş

Parolayı Sıfırla

Geri dön
Giriş
Format Seçin
Kişisel Test
Genel Test
Anket
Hikaye
Liste
Açılır Liste
Yeniden Sıralanabilir Liste
Gif
Video
Ses Dosyası
Görsel