Okula Dönüş Kampanyası! Sporthink Sizler İçin Alışveriş Listesi Hazırladı..


Hepimizin de bildiği gibi artık yaz mevsimini kapatıyoruz. Hem ebeveynler hem de çocuklar için yeni bir dönem başlıyor. Evet, sizin de tahmin ettiğiniz gibi, okullar açılıyor!

Bu döneme iyi bir motivasyonla başlamak, şüphesiz ki çocuklar için çok önemli. Burada iş biraz da ebeveynlere düşüyor. Çocukların okul motivasyonlarını artırmak ve okula uyum sağlamalarını hızlandırmak için atılması gereken bazı adımlar var. Bu adımları erkenden atarak bu dönemin bir kâbusa dönüşmesini engelleyebilirsiniz.

Her sene olduğu gibi yeni dönemde çocuklar için okul alışverişi dönemi de başladı.. Biz de bu döneminizi kolaylaştırmak adına, sizler için ilaç niteliğinde bir alışveriş listesi hazırladık.Bu listede çocuklarınızın okul döneminde ihtiyacı olan birçok ürün bir arada bulunuyor. Ayrıca bu ürünler siz ebeveynler için yeni okul dönemine özel indirimli olarak satışa sunuluyor! Yalnızca okul dönemi için geçerli olan bu kampanyalı ürünler, çocukların başlıca okul ihtiyaçlarından oluşan okul çantası, ayakkabı, eşofman takımı gibi ürünlerdir.

Bu liste ve Sporthink online mağazamızdaki okul döneminde kampanyalı ürünler ile hem zevkinize hem de ihtiyacınıza hitap edeceğinden, kolaylıkla siparişinizi vererek çocuklarınızın okul hazırlığını tamamlayabilirsiniz.

Ürün görsellerinin üzerine tıklayarak, hızlı sipariş verebilirsiniz!

1.Ayakkabılar

Lumberjack Çocuk Ayakkabı Reception

Yanlızca 49,99 tl olan Lumberjack’in bu şık ayakkabıları okul için ideal, hem konforlu hem de uygun fiyatlıdır. Lumberjack hem erkek hem de kız çocukları için farklı renk ve modellerde okula uygun ayakkabılar üretmektedir.

Hummel Çocuk Ayakkabı Reflex

Hummel Reflex çocuk ayakkabılar trendleri belirleyebilecek şıklıkta ayakkabılardır. Hem rahatlık hem de şıklığı tek bir çatıda birleştiren bu renk renk Hummel ayakkabılardan zevkinize uygun olanı çocuklarınız için alabilirsiniz.

Tüm kampanyalı ayakkabılara buradan ulaşabilirsiniz.

2.Okul Çantaları

Nike Sırt Çanta All Access Soleday

 

Yalnızca 99.90 tl olan Nike Sırt çantaları, hem çocuk hem de gençlerin kullanımına uygun modellerdir. Nike, tüm ürünlerinde kalitesi ile kendini ispatlamış bir marka olduğundan, sırt çantalarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz! Hızlı sipariş için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Hummel Okul Çantası David

Yalnızca 69.95 tl olan Hummel Sırt Çantaları farklı renklerde, hem kız hem de erkek çocuklarının zevkine hitap eden ürünlerdir. Hem şık hem de kaliteli üretilen bu sırt çantaları, hem genç hem de çocukların kullanımına uygun boyutlardadır. Ürünün farklı renklerine Sporthink online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Hummel Sırt Çanta Cory

 

Hummel’ın diğer sırt çantalarına göre daha küçük bir boyutta ürettiği bu çantalar, anaokulu çağındaki çocukların kullanımına uygundur. Ayrıca fiyatı yalnızca 49,95 tl olan bu çantaların farklı renkleri Sporthink online mağazamızda!

Tüm kampanyalı okul çantalarına buradan ulaşabilirsiniz.

3. Çocuk Eşofman Takımları

Adidas Çocuk ve Genç Eşofman Takımı

 

Adidas’ın  çocuk eşofman takımları hem yüksek kalitede üretilmiş hem de oldukça şık bir görünüme sahip. Bize kalırsa bu eşofman takımları alışveriş listenizin olmazsa olmazı!

Hummel Çocuk Eşofman Altı

 

Hummel çok eşofman altları birbirinden güzel renklerde ve yalnızca 47,95 tl’ye! Çocuklarınızın okul alışverişlerinde gerekli ürünlerden olan bu eşofman altları pamuklu bir yapıya sahip olduğundan, çocuklarınız için idealdir.

Tüm kampanyalı çocuk eşofman ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Saat 14.00’den önce verilen siparişler aynı gün kargoda, Sporthink Okula Dönüş Kampanyası‘nı kaçırmayın!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazıyı Nasıl Buldun?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Komik Komik
0
Komik
Aşık Aşık
1
Aşık
Havalı Havalı
1
Havalı
WTF WTF
0
WTF

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okula Dönüş Kampanyası! Sporthink Sizler İçin Alışveriş Listesi Hazırladı..

Giriş

Parolayı Sıfırla

Geri dön
Giriş
Format Seçin
Kişisel Test
Genel Test
Anket
Hikaye
Liste
Açılır Liste
Yeniden Sıralanabilir Liste
Gif
Video
Ses Dosyası
Görsel